FINAŁ 2 LIGI RUGBY NA WÓZKACH

W miniony weekend w Radomiu odbyły się ostatnie zmagania 2 ligi rugby na wózkach. Mimo, że wszystkim dopisywały jeszcze wakacyjne nastroje atmosfera na „parkietach” hali Aga była równie gorąca jak i pogoda na dworze. W grupie C nie było niespodzianek i jak poprzednio wygrali Jokersi z Bydgoszczy, drugie miejsce zajęli Flying Wings z Rzeszowa, a pudło zamknęli nasi przyjaciele z Łodzi – Quickie. W grupie D, w której znalazła się warszawska trzecia drużyna emocje były już nieco mniejsze.  W tym turnieju nasi zawodnicy wystąpili w nowym komplecie koszulek z logo Always Wild i pokazali naprawdę wściekłą grę. Królowie ze stolicy pokazali wszystkim, że całkiem przypadkiem grali w ostatniej grupie. Pewnie wygrali eliminacje (50-9 z Piecobiogazem Poznań)  oraz półfinał  (57-27 z The Dogs Gorzów) i w finale zmierzyli się z gośćmi z Ukrainy. Tam mecz był już bardziej wyrównany, ale Four Kings cały czas kontrolowali mecz z przewagą 6-8 pkt. To sukces tylko na otarcie łez gdyż po majowym spadku do grupy D straciliśmy szansę na dobre miejsce w końcowej tabeli. Ostatecznie trzeci skład Four Kings W-wa uplasował się na szóstym miejscu i nowy sezon zacznie w wyższej grupie II ligi.

Dziękujemy serdecznie Pawłowi Rowickiemu i firmie CEDAR za transport wózków na zawody.

Za tydzień kolejne zmagania rugbowe, tym razem w Ostrowi Mazowieckiej. Na towarzyski turniej Mazowiecki warszawski klub wystawi dwa mocne składy i zapowiada walkę o puchar gdyż tego trofeum brakuje Fourkingsom do kolekcji. Zapraszamy kibiców do hali MOSiR w Ostrowi Maz. a tych co nie dotrą już za tydzień na naszą stronę i profil FB na relację z zawodów.